محل تبلیغات شما

انتخاب دستگاه تصفیه هوا مناسب با اندازه اتاق
اولین قدم برای فیلتر کردن دستگاه های تصفیه هوا (بدون استفاده از جناس) این است که بفهمید فضای شما برای تمیز کردن دستگاه شما چقدر است. دستگاه های رومیزی کوچک در فضاهای بزرگ زندگی م effectiveثر نیستند ، در حالی که دستگاه های تصفیه هوا بزرگتر و سنگین ممکن است در اتاق خواب کودک شما بیش از حد مجاز باشد.

یکی از راه های یافتن بهترین تناسب ، بررسی "تغییرات هوا در ساعت" است. این معیار ممکن است در مشخصات تصفیه کننده هوا شما باشد. این می تواند به شما کمک کند تا در عمل از فیلتراسیون مطلع شوید ، زیرا یک دستگاه تصفیه هوا کوچکتر می تواند هوا را در یک اتاق 350 فوت مربع در یک ساعت هشت بار وارونه کند اما فقط چهار تغییر هوا در ساعت را در یک اتاق 700 فوت مربعی مدیریت کند .

همچنین می توانید نرخ تحویل هوای پاک (CADR) را مقایسه کنید که در زیر به آنها می پردازیم.

اگر مطمئن نیستید که چقدر فضای لازم برای تمیز کردن دارید ، احتمالاً بهتر است یک دستگاه تصفیه هوا بزرگتر از آنچه تصور می کنید به آن نیاز دارید تهیه کنید ، به شرط آنکه در بودجه شما باشد.

برخی از دستگاه های تصفیه هوا در فیلتر کردن انواع خاصی از آلاینده ها بهتر از دیگران هستند. به عنوان مثال ، اگر نگرانی اصلی شما دود سیگار است ، ممکن است به دستگاه دیگری متفاوت از شخصی که با حیوانات خانگی حیوانات وحش زندگی می کند ، نیاز داشته باشید.

درجه CADR تصفیه کننده هوا به چه معناست
اکثر دستگاه های تصفیه هوا دارای برچسب نرخ هوای پاک (CADR) هستند ، معیاری که توسط اتحادیه تولیدکنندگان لوازم خانگی (AHAM) تهیه شده و به مصرف کنندگان کمک می کند تا درک کنند که یک دستگاه چقدر در فیلتر کردن ذرات مختلف در اندازه اتاق خاص موثر است.

منبع:WWW.TAVANINO.COM


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خدمات پلاس خدمات تخصصی نظافت و نگهداری سالمند اخبار استارت اپی لنز ساوه رولبرینگهای مخروطی کتونی سایه ها و تردیدها پشت دیوار سکوت نشریات (NA) خاطرات دوری سید محمد حسین حسینی زاد